GABIONY

Zakázkové Zámečnictví Horoměřice
 

  • Portfolio Image
  • Portfolio Image 2

Zámečnictví Horoměřice

Specializujeme se především na zámečnické práce spojené s výrobou bran, branek, carportů, plotů a oplocení. Nabízíme kompletní práce spojené se zaměřením, 3D vizualizaci, poradenstvím až po výrobu a profesionální montáži na místě. Naleznete u nás i všechny další služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou zinkování, antikorozní nátěry a základové nátěry TEKNOS.

Technologie 3D stolu

Díky vybavě našeho provozu 3D pracovním svářecím stolem lze splnit všechny požadavky klienta, jak v horizontálním, tak i ve vertikálním rozsahu. Časově náročné a cenově nákladné konvenční přípravky není nutné s tímto systémem používat.  

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA BRAN A BRANEK

V rámci činnosti firmy jsme schopni zajistit výroby posuvných nebo křídlových bran a branek. Součástí nabídky je vždy přesné zaměření a vytvoření vizuálního pohledu na konečný výrobek.


Vyrábíme a montujeme oplocení na zakázku včetně návrhu a montáží. Realizujeme mříže a jiné atypické bezpečnostní prvky.

ATYPICKÉ REALIZACE

Zakázková výroba kovových a hliníkových přístřešků (pro auta, popelnice, kola, nářadí, dřevo, apod.), zahradních altánů, pergol a podobných kovových výrobků.


Jsme specialisté na výrobu atypických konstrukcí, zábradlí, plošiny, schodiště, internerové a exteriérové konstrukce libovolného rozsahu.

Vybraní partenři

Při návrhu a relizaci spolupracujeme

ZINKPOWER
MZ Hutní materiál
KONDOR
HORMANN
TEKNOS

Služby zakázkového zámečnictví 

Poradenství zdarma

Poskytujeme profesionální poradenství při zaměření a nacenění zakázky zcela zdarma. Naši technici Vám budou na místě k dispozici.

Atypické instalace v terénu

Naši technici mají bohaté zkušenosti s instalacemi v terénu, nebojíme se ani atypických realizací v problematickém terénu nebo výškové budově.

Zakázková 3D výroba

Technologie profesionálního svářecího 3D stolu nabízí neomezné možnosti při vytváření atypických konstrukcí s maximální možnou přesností a efektivitou při výrobe.

Variabilita materiálů

Nabízíme širokou škálu materiálů v komibnaci s ocelí. Realizujeme specialní kombinace materiálu s dřevěnými nebo skleněnými prvky konstruce na přání zákazníka.

Dodávka v termínu

Vždy plánujeme výrobu a dodáváme výrobek v požadovaném termínu. Nemusíte mít strach o zdržení stavby, vždy dodáváme ocelové konstrukce on-time.

Kvalita výroby

Rádi Vám předvedeme nové technologie návrhu a výroby ocelových konstrukcí. Vše zpracováváme digitálně a pak realizujeme s maximální přesností.

nahoru