O NÁS

Gabionové kostruce - ploty - zdi
 

  • Portfolio Image
  • Portfolio Image 2

Gabionové konstrukce Horoměřice

Specializujeme se na výrobu a dodávku gabionových konstrukcí. Nabízíme kompletní práce spojené se zaměřením, 3D vizualizaci, poradenstvím až po výrobu a profesionální montáži na místě. Vyrábíme vlastní prefabrikované gabiony a kompletní plotové dílce k rychlé realizaci u zákazníka. Stavby provádíme celoročně a naší techniku nezaskočí nepříznivé počasí.

Zkušený partner pro Prahu a okolí

Naše firma má bohaté zkušenosti se stavbou gabionů po Praze a okolí.  Realizujeme zakázky menšího i většího rozsahu na přání zákazníka. 

GABIONOVÉ PLOTY 

V rámci činnosti firmy jsme schopni zajistit kompletní výrobu plotu z gabionu včetně přípravy základů. Součástí nabídky je vždy přesné zaměření a vytvoření vizuálního návrhu včetně detailní kalkulace.


Vyrábíme a montujeme oplocení na zakázku integrované do gabionových plotových sloupků. Nabízíme širokou škálu materiálů a barevných kombinací.

OPĚRNÉ ZDI - ATYPICKÉ KONSTRUKCE

Realizujeme moderní gabionové zdi, které stabilizují Váš svah a díky kvalitním pozinkovaným klecím zaručí dlouholetou službu. Gabionové zdi realizujeme na klíč od výkopových prací až po předání hotové zdi.


Jsme specialisté na návrhy atypických konstrukcí z gabionů. Vyrobíme lavičky, schodiště, květináče a jiné konstrukce libovolného rozsahu.

Vybraní partenři

Při návrhu a relizaci spolupracujeme

ZINKPOWER
MZ Hutní materiál
KONDOR
HORMANN
TEKNOS

Služby pro zákazníky 

Poradenství zdarma

Poskytujeme kompletní poradenství při zaměření a nacenění zakázky zcela zdarma. Naši technici Vám budou na místě zakzáky k dispozici.

Atypické instalace v terénu

Naši technici mají bohaté zkušenosti s instalacemi v terénu, nebojíme se ani atypických realizací v problematickém terénu.

Rychlá realizace

Vždy realizujeme zakázku v určeném termínu. Zajistíme přesný dovoz materiálu na Vaší stavbu a úklid stavby po skončení.

Variabilita materiálů

Nabízíme širokou škálu materiálů v komibnaci s gabiony. Realizujeme specialní kombinace materiálu s dřevěnými nebo ocelovými prvky na přání zákazníka.

Dodávka v termínu

Vždy plánujeme výrobu a dodáváme gabiony v požadovaném termínu. Nemusíte mít strach o zdržení stavby, vždy dodáváme gabiony on-time.

Kvalita výroby

Rádi Vám předvedeme nové technologie návrhu a výroby gabionových konstrukcí. Vše zpracováváme digitálně a pak realizujeme s maximální přesností.

nahoru